<>

Главная   Контакты   Карта сайта
 
Логин:
Пароль:
<> Забыли свой пароль?

 

Подписка


Деякі положення в семикартковий стад

 

Семикартковий стад

У семикартковому стаді перед першим колом ставок здаються дві карти вниз та одна карта вгору, потім ще три карти вгору (з колом ставок після кожної картки) та ще одна карта вниз. Після того, як здана остання карта, проводиться останнє коло ставок. Найкраща п'ятикарткова рука покеру виграє банк. У всіх іграх з фіксованими лімітами менша ставка робиться на перших двох колах торгівлі, а велика ставка робиться після кіл торгівлі п'ятою, шостою та сьомою картами. Якщо на четвертій карті є відкрита пара, будь-який гравець може зробити меншу або більшу ставку. Навмисна зміна порядку здачі карт у грі в 7-картковий стад є неправильною, оскільки це несправедливо вводить в оману інших гравців.

Правила гри в семикартковий стад

Перше коло ставок починається з примусової ставки наймолодшої картки по масті. У наступних раундах ставок старша рука на борді починає дію. (Ніччя визначається за позицією, при цьому гравець, який отримав карти першим, діє першим).

Гравець, який зробив вимушену ставку, може зробити повну ставку. Збільшення суми ставки, зробленої за відкритої вимушеної ставки, до ставки не вважається підвищенням ставки, а просто завершенням ставки. Наприклад: У стаді $15-$30 низька карта відкривається на $5. Якщо наступний гравець підвищує ставку до $15 (завершує ставку), то за умови використання ліміту на три підвищення дозволяється до трьох підвищень.

У всіх іграх з фіксованими лімітами, коли на четвертій вулиці (друга карта) з'являється відкрита пара, будь-який гравець може зробити ставку або по нижньому, або по верхньому ліміту. Наприклад: У грі $5-$10, якщо у вас випала пара і ви є старшою рукою, ви можете поставити або $5 або $10. Якщо ви ставите $5, будь-який гравець може зробити кол $5, підняти $5 або $10. Якщо ставка зроблена на $10, то решта ставок повинна бути на $10. Якщо гравець із відкритою парою на четвертій вулиці робить чек, то наступні гравці мають ті ж варіанти, що й гравець із високою парою.

Якщо ваша перша або друга дірка випадково перевернута дилером, то ваша третя карта здається вниз. Якщо обидві діряві карти здані вгору, то у вас мертва рука і ви отримуєте назад свою анту. Якщо перша карта, здана обличчям догори, була б молодшою картою, дія починається з першої руки ліворуч від гравця. Цей гравець може скинути, відкрити для ставки або відкрити для повної ставки. (У турнірній грі, якщо нижча карта здається обличчям догори, називається місдейл).


Карта


 
Адрес
компании
03110 г. Киев
ул. Головко, 14

[email protected]


SET © 2017

eb2d99c781cec79cf948afccc1407376