<>

Главная   Контакты   Карта сайта
 
Логин:
Пароль:
<> Забыли свой пароль?

 

Подписка


Як грати під прицілом у покері

 

Позиційне розуміння є одним з найважливіших стратегічних навичок, які вам необхідно розвивати в покері. Розуміння того, як ваш план гри змінюється в залежності від позиції, має важливе значення для довгострокового успіху.

Термін «під прицілом» є досить поширеним терміном покеру і використовується для опису гравця, який діє першим до флопу. Тут ви відчуваєте найбільший тиск, тому що у вас немає жодної інформації про те, що можуть робити інші гравці, звідси й назва.

Про те, як грати під прицілом, потрібно багато чого навчитися, але ваш фундаментальний підхід до цієї позиції має бути дуже твердим та прямолінійним. Намагайтеся розігрувати тільки дуже хороші стартові руки і уникайте будь-яких химерних трюків. Вони краще підходять для пізніших позицій, таких як катофф або баттон.

Проблема гри з-під прицілу

Коли ви починаєте гру в покерній роздачі, ви не маєте ані найменшого уявлення ні про руки своїх опонентів, ні про їхні плани. Загалом покер на гроші – це гра з обмеженою інформацією, але коли ви граєте в UTG, у вас немає жодної інформації.

Єдине, що ви знаєте напевно, так це те, що позаду вас діятимуть вісім (або п'ять, якщо ви граєте у 6-макс) гравців.

Імовірність того, що хоча б у одного гравця із восьми буде (дуже) гарна рука, досить висока. Звичайно, також може статися так, що всім роздали сміттєві руки, і вони будуть щасливі скинути та поступитися банком, але ви просто не знаєте.

Ще одна основна проблема гри з-під прицілу – позиційний недолік. Якщо вас зрівняє або зробить 3-бет хто-небудь, крім блайндів, вам доведеться грати частину руки, що залишилася без позиції. Як ви, мабуть, знаєте, це не є ідеальним.

Отже, якщо підсумувати, найбільші проблеми гри від UTG у покері – це відсутність інформації та позиційний програш, у якому можна легко опинитися.


Карта


 
Адрес
компании
03110 г. Киев
ул. Головко, 14

[email protected]


SET © 2017

6e4458f4c0d92e299be63b9256c413b4