Главная  Контакты  Карта сайта
 
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

 

Подписка

Новости

 
22.06.2015

Принтери Pantum!

Головна особливість даних моделей — можливість перезаправки картриджа, цю інформацію вендор надає офіційно. При цьому зберігається офіційна гарантія! Це напевно унікальна пропозиція на українському ринку друкуючої техніки.
Під можливістю перезаправляти картридж мається на увазі, що в ньому стоїть "добрий" чіп, який не блокує роботу принтера відразу після закінчення тонера. Також картридж має технологічний отвір з пробкою, через який можна легко засипати тонер.


ПРО ТОРГОВУ МАРКУ

Всім нам відомо, що в Китаї виробляється ~95% IT-техніки. Якщо китайська компанія виходить на ринок під власним брендом, то це означає, що ми отримаємо якість світових брендів за більш доступною ціною.
Бренд Pantum заснований компанією Zhuhai Seine Technology Co., Ltd., яка виробляє принтери і витратні матеріали для інших компаній вже понад 10 років. <a href="#">Тест</a>
Zhuhai Seine Technology Co., Ltd. Отримали біля 330 патентів і приблизно 20 000 дозволів на OEM патенти. Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Zhuhai — столиці світу витратних матеріалів. Площа індустріального парку — 130 тисяч квадратних метрів. Seine Technology Co., Ltd зайняла 4 місце в списку Forbes «100 найбільших підприємств Китаю».


Монохромні лазерні принтери Pantum P2200 та P2207 належать до класу GDI моделей, це саме ті пристрої які потрібні для дому чи невеликого офісу.
Гарантія на ВСЮ техніку Pantum – 2 роки


УПАКОВКА ТА КОМПЛЕКТАЦІЯ
Принтер Pantum P2200 чи P2207 знаходиться в коробці з щільного картону червоно-чорного кольору. На упаковці приведена коротка інформація про пристрій.
Габарити принтера (Ш*Г*В) 337х220х178мм; вага принтеру в упаковці 5.75кг

Вернуться к списку

 
 
Адрес
компании
03110 г. Киев
ул. Головко, 14

set@set.ua


SET © 2017